Úterý, 21 března, 2023

/

Mají vaše knihy místo v reprezentativní knihovně tak, jak se patří?

Spousta z nás, ať už jsme studenti, dospělí ve středním věku nebo senioři, vlastníme nejrůznější knihy, na které jsme patřičně pyšní. Ne všechny ale bohužel skladujeme tak, jak bychom si přáli. Chybí nám hezká a dostatečně prostorná knihovna, nebo hned dvě, tři knihovny, do nichž by se knížky vešly a také by nám zároveň dekorovaly pokoj. 

Velmi hezky působí knihovna vedle křesla v obýváku, kdy můžeme jedním natažením ruky vyjmout titul, který čteme. Stejně tak ale nachází místo v ložnici, studentském pokoji, v pracovně nebo i na teplé chodbě, kde je hezkou ozdobou a zpestřením. 

Knihovny a regály mnoha typů

Možná si přejete uložit knihy do knihovny, která je otevřená a knihy jsou v ní volně přístupné, možná chcete typ kombinovaný, kdy část je otevřená a část uzavřená dvířky. Někdo hledá spíš vitríny, kdy můžeme knihy uzavřít prosklenými dvířka, takže jsou v bezpečí před prachem i dětmi, když je opatříme dětským zámkem. Tohle všechno, ale také knihovny a regály zajímavých tvarů, např. působící jako čtyři kostky uložené dvě na sebe a dvě pod sebe, nebo čtyři čtverce ve spodní řadě, pak tři, dva a nahoře jen jeden, najdete na signal-nabytek.cz.

Knihovny a regály zde můžete vybírat nejen z mnoha typů, ale také z více barevných provedení i velikostí. Pokud máte knížek víc, stačí koupit si např. 4 shodné regály a umístit je v místnosti těsně vedle sebe. Tak můžete ozdobit třeba celou jednu stěnu místnosti, což působí velmi hezky. Skvělou variantou by mohl být např. regál 80 cm dub sonoma, který je právě teď v akci se slevou 50 % z původní ceny. Podobná sleva vás čeká u spousty dalších výrobků, dokonce i vyšší. 

Využijte dopravu ZDARMA a slevy, které se jen tak nevidí. S e-shopem signal-nabytek.cz budete jistě spokojeni, a to jak s cenami, tak s přístupem i zakoupeným zbožím. 

Předchozí článekKouzlo prstenu