Pátek, 27 ledna, 2023

/

Objevte škrabadla, která zabaví každou kočku i kocoura

Zabavit doma kočku není vůbec snadné, a kočka, která se nudí, nemá co dělat a „lelkuje“, může vymyslet kdejakou lumpárnu. O tom by mohli vyprávět své majitelé dlouhých i krátkých záclon, krásných potahů, ubrusů, nebo třeba lapačů snů, které jste si pro klidný spánek a hezké sny pověsili na zeď nebo lustr v ložnici. Kočka, která nemá zábavu, vás dovede pořádně zvednout ze židle.

Pořádně se protáhnout

Kočičí škrabadla jsou vymyšlena do posledního detailu. Zvláště ta, která jsou větší a mají několik pater, nabízí kočičím mazlíčkům mnoho způsobů vyžití. Škrabadlo jim dovolí dostatečně se protáhnout, zaskákat si, „nabrousit“ si drápky, ale také si polenošit, mít dokonalý rozhled a přehled o okolí, nebo naprosté soukromí, když jim koupíte model s jednoduchým, ale funkčním domečkem.

Kde umístit škrabadlo

Je ideální, když bude kočka ve vaší společnosti. To znamená, že je vhodné škrabadla pro kočku umisťovat do obývacích pokojů nebo kdekoli, kde se nejvíce zdržujete. Pozor na stabilitu škrabadla i to, aby z něj kočka nepřeskočila někam, kde nechcete, aby se dostala. Ať už půjde o okno, květinu, poličku… Škrabadla často umisťujeme od kouta místnosti nebo ke stěně, kde najdou alespoň částečnou oporu, kdyby s ním kočka nebo kočky natolik dováděly, že by mohlo dojít k jeho převržení.

Vzhled škrabadla a váš interiér

Na webových stránkách Hawaj.cz najdete škrabadla v mnoha barvách, provedeních a výškách. Menší typ bude nenápadný, ale pokud zvolíte škrabadlo vysoké 170 cm, nepůjde je přehlédnout. Škrabadla se hodí do moderních interiérů, ale stejně tak ladí s venkovským interiérem, bude hezké u milovníků minimalistického stylu i industriálního nebo vintage stylu. To proto, že kočka a vše s ní spjato, ladí s každým interiérem.

Přesvědčte se sami na Hawah.cz a vyberte své kočce škrabadlo, za které vám bude jistě vděčná.